Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
54
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ölüm Takımı izle
5.9

 86.770İZLENME

5.9İMDB

 87 SÜRE

YIL 2019

Afganistan’da konumlanan bir birlik, son zamanlarda büyük travmalar atlatmıştır. Bir süre önce bölüğün komutanı, rutin bir patlama eyleminde hayatını kaybetmiş ve ordu tarafından derhal yeni biri görevlendirilmiştir. Kendisinin yerine atanan bölük komutanı, dost canlısı olması ve iş aşkıyla yaşamasıyla dikkatleri üzerinde toplayacaktır.

Bütün bunlara karşılık, işi uğruna vicdansız kararlar bile alabilecek potansiyeldedir. Bu durum özellikle de askerlerden Andry Briggs’i endişelendirecektir. Çünkü, yaşadıkları zor olayların ardına böyle bir komutanın vereceği emirleri de az buçuk kestirecektir. Savaşın her geçen gün artan baskıları, psikolojilerini yerle bir etmiştir. Adeta ölümlerine dakikalar saniyeler saymaya başlamıştırlar. Bütün bu psikolojik durum bölükte bazı olayların patlak vermesine yol açacaktır.

Dış tehditlere karşı yeterince korunmasızlarken bir de içlerinde tartışma kökenli ayrışmalara tanık olacaktırlar. Andry Briggs, birliğini ve ülkesini temsil eden bir asker olarak bulunacağı fedakarlıklardan pişmanlık duymayacaktır. Herkesin yönlendiricisi ve bölüğün de birbirlerine sıkı sıkıya bağlanmasını sağlayacak olan kanaat önderliği görevini üstlenecektir. Artık işler iyice kontrolden çıktığında, savaşmaktan çekinmeyecektirler.

Ölüm Takımı izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Kill Team izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.9/10 1031
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Ölüm Takımı” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Baba Yaga
    Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
    2