Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
45
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Öldür Komutu izle
5.7

 106.933İZLENME

5.7İMDB

 99 SÜRE

YIL 2016

Kimse tarafından bilinmeyen bir adaya gönderilen eğitimli denizcilerin başından geçen olayların anlatıldığı filmde kaptan Bukes tarafından yönetilen denizcilik ekibi, iletişim olanaklarının olmadığı adaya eğitim çalışması için gönderiliyor.

Deneyimli ve seçkin personellerden oluşan askeri ekibin içinde teknoloji konusunda uzman olan Mills isimli karakter de bulunuyor. Adaya ulaşan ekibin karşısına ilginç olaylar gelir. Kill Command 2016 filminde asker ile tehlikeli robotlar arasındaki savaş ortaya çıkar.

Rutin bir askeri eğitim aldıklarının düşünen ekip, zaman geçtikçe tehlikeli robotlarla savaş halinde odluklarını anlarlar. Mills’in de kendilerine kurulan komplonun parçası olduğunu öğrenen askerler, bu durumdan kurtulmak için farklı teknolojilere ihtiyaç duyarlar. Askerler, hayatta kalmak için birlik halinde savaşmak zorundadır.

Öldür Komutu izle 2016 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Kill Command izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.7/10 914
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Öldür Komutu” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • ahmet cakar

    güzel film tavsiye ederim

    5
  • Rıfat gürses

    Fazla bi beklenti içine girmeyin boş zamaninda değerlendirelibilir

    8