Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
28
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
En Uzun Gece izle
4.9

 62.233İZLENME

4.9İMDB

 90 SÜRE

YIL 2020

Yapmış oldukları soygun esnasında suçlular arasında bulanan bir adam ağır şekilde yara almıştır. Doktorluk yapan Frank’ten suç ortağının tedavi edilebilmesi için zorla evine girilmiştir. Kaçak durumda olan bu zanlılar tarafından evlerinde ailesiyle birlikte rehin alınırlar.

İlk başlarda tedavi edebilmek adına elinden geleni yapan Frank adamın durumunun gittikçe ağırlaştığını anlamıştır. Aslında onun suçluyu iyileştirebilecek kabiliyeti olmadığını anladığında ailesinin canını kurtarabilmek için herşeyi göze alır. Durumu onlara çaktırmadan kendi kafasında planlar yapmaya başlayan doktorun rehin ola ailesini ve kendi canını kurtarması gerekmektedir.

En Uzun Gece izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Survive the Night izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

4.9/10 2044
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“En Uzun Gece” filminde 1 Yorum bulunuyor.