Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
25
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yeşil Bölge izle
6.8

 56.243İZLENME

6.8İMDB

 115 SÜRE

YIL 2010

Irak savaşı sırasında Irak’ta var olan kaotik ve sıkıntılı durumu çarpıcı bir bakış açısıyla anlatan yeşil bölge filminde; hükümet tarafından görevlendirilen ve amacı Irak çöllerinde Saddam Hüseyin’in sakladığı iddia edilen kitle imha silahlarını bulmak olan ekibinin hikayesi konu ediniyor.

Yeşil Bölge 2010 filminde; çevrilmiş olan bölgede hayatta kalma mücadelesi veren Roy Miller ve ekibi için Irak’ta silahlardan öte bambaşka bir hikaye ile karşılaşıyor. Gönderilme amacının yanında bölgede bir örtbas olayıyla karşılaşan ekip için iki seçenek ortaya çıkıyor.

İstikrarsızlığın ve savaşın hüküm sürdüğü bölgede ya düşman rejimin yıkılmasını sağlayacak bilgi ve belgeler ele geçirilecektir ya da Irak’ta savaşı tırmandıracak olayların yaşanmasını engellemek için bulunması gereken cevaplar aranacaktır.

Yeşil Bölge izle 2010 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Green Zone izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.8/10 7125
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR