Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
62
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sosyal İkilem izle
8.1

 155.703İZLENME

8.1İMDB

 94 SÜRE

YIL 2020

Bu belgesel dramada, sosyal ağların insanlar üzerindeki tehlikeli etkileri, kendi yaratımları konusunda uyarılarda bulunan teknoloji uzmanlarının eşliğinde ele alınıyor.

Tweet atıyoruz, beğeniyoruz ve paylaşıyoruz. Peki ama sosyal medyaya giderek artan bağımlılığımızın sonuçları neler? Dijital platformlar, iletişimde kalmak için gittikçe daha fazla vazgeçilmez hâle gelirken Silikon Vadisi’ndekiler, ekranınızın diğer tarafında saklanan şeyleri ifşa ederek sosyal medyanın medeniyeti nasıl yeniden programladığını açıklıyor.

Sosyal İkilem izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Social Dilemma izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.1/10 621
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Sosyal İkilem” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • Brne

    Çok güzel belgeseldi.Teknolojinin azgınlaşıp nasıl insanları manipüle ettiğini,kar için maddi manevi zarara uğrattığını,insanların aralarını bozduğunu anlatıyor.

    4
  • ÖNDER

    sosyal medayının nasıl canavarlaştırdığına dair güzel bir film

    3