Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
25
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Lanetli Konak izle
5.1

 53.173İZLENME

5.1İMDB

 92 SÜRE

YIL 2017

1920 yılının İrlanda’sında geçen hikayede Rachel ve Edward evlerini şeytani varlıklarla paylaşmaktadır.Her gece şeytani varlık evde başı boş bir şekilde dolaşmaktadır.

Bu varlık yüzünden ikizler üç kurala uymak zorundadır.İlk kural gece yarısı olmadan kesinlikle yataklarında olmalıdırlar.İkinci kural ise kapıdan içeri kesinlikte birini geçirmezler. Üçüncü son kural ise yabancı birini alamazlar eğer biri içeri girmeye çalışırsa kardeşlerin hayatı tehlikeye girecektir.

Ancak asker olan Sean köye geldiğinde herşey değişir.Kısa sürede Sean ve Rachel birbirine aşık olur.Rachel’in aşkı ağır basar ve kuralları çiğnemeye başlar.Yaşanan olaylar Rachel ve kardeşini ölümcül bir yüzleşmeye getirecektir.

Lanetli Konak izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Lodgers izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.1/10 1154
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Lanetli Konak” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • nur çiçek

    muhteşem hatta çok güzel ama bence film orada bitmemeliyd, daha sonra neler olduğunuda gösterebilirdi.

    1