Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
In Harm’s Way izle
6.0

 39.416İZLENME

6.0İMDB

 97 SÜRE

YIL 2017

Japonların Pearl Harbor’a saldırısının ardından, Amerika Başkanı Franklin Roosevelt Tokyo’yu bombalamaya karar verir. Her şeyi riske atan Başkan Franklin, böylece Amerikan halkının moralini yüksek tutmayı da hedeflemektedir.

Başkanın emri üzerine yarbay Jimmy Doolittle tarafından komuta edilen bombardıman uçakları dev bir gemi ile yola çıkar. İlk başta her şey planlandığı gibidir. Bombalama başarılı bir şekilde tamamlanır ve dönüş başlar. Fakat dönüş sırasında yakıtın az olması istenmedik kararlar alınmasına neden olur.

Asker ve pilotlar Zhejiang yakınlarında uçaklardan atlamak zorunda kalırlar. feng huo fang fei 2017 filmi uçaktan atlayan genç pilotlardan biri olan Jack Turner’ın yaşadıklarını konu alıyor. Uçağından atlayan Ying, dul bir kadın tarafından kurtarılır. Aynı dili konuşmasalar da birbirine yakınlaşan ikili tanışma fırsatı kollarken bir Japon teymen, genç pilotu fark eder.

In Harm’s Way izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Feng huo fang fei izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.0/10 544
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR