Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Nesillerin Günahı izle
7.1

 31.906İZLENME

7.1İMDB

 90 SÜRE

YIL 2017

Eve dönen evin büyük oğlu annesinin ölüm döşeğinde olduğunu görür. Annesinin son isteği ise küçük kardeşinin doğduğu eve geri dönmesidir.

Kasabaya geri dönmelerini ve arkalarında bıraktıkları gizemi çözmelerini ister. Bunun için iki kardeş harekete geçer. Geçmişin sırlarını açıklamak isteyen bir konusu olan Generational Sins 2017 nesillerin günahı olarak çevrildi. İki kardeş senelerdir birbirlerini görmeyen ve konuşmayan iki insan olduklarından dolayı kasabaya geldiklerinde ne yapacaklarını bilemezler.

Bunun için kardeşlerin birbirlerine bile itiraf etmedikleri gerçekler ile geçmişten gelen sırlar ortaya çıkmaya başladığında çok daha farklı konuları konuşmak zorunda kalacaklarını anlarlar. Gizem ve günah onları uzun zamandır takip ediyor olduğundan yüzleşmek de kolay olmaz.

Nesillerin Günahı izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Generational Sins izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.1/10 685
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR