Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Fırtına İçin Bir Kurban izle
6.2

 22.948İZLENME

6.2İMDB

 139 SÜRE

YIL 2020

Navarra’nın başkenti Pamplona’da bir kız çocuğunun ölü doğmasının ardından babası tutuklanır. Olayı araştırması için Amaia Salazar görevlendirilir. Büyükannenin anlattığı büyülü yaratıklar ve ölen bebeğin yüzündeki kızarıklıklar cinayet şüphesini daha da artırmaktadır.

Amaia ve ekibi yıllar önce Baztan Vadisi’nde de benzer olayların yaşandığını ve usulsüzlükler yapıldığını farkeder. Berasategui’nin hücresinde ölü bulunması da şüpheleri artırır.Uyuşturucudan öldüğü söylense de işin içinde başkalarının olduğu çok geçmeden anlaşılır. Fırtına İçin Bir Kurban 2020 filmi, Baztan Vadisi’ni pençesine alan bu esrarengiz olayların gerçek kökeni gün yüzüne çıkarıyor.

Amaia ve ekibinin yüzleşmek zorunda olduğu bu ürpertici olaylar serisi gerilimi de beraberinde getiriyor. Çarpıcı gerçekler, ne kadar örtülmeye çalışılsa da ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Fırtına İçin Bir Kurban izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Offering to the Storm izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.2/10 882
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Fırtına İçin Bir Kurban” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Betül Akyol
    Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.