Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Truth and Justice izle
8.8

 54.544İZLENME

8.8İMDB

 149 SÜRE

YIL 2019

1870’li yıllarda geçen yapımda Estonya’da yaşayan bir ailenin başından geçenler yer alıyor. Aile hayatları boyunca bir çiftlik almanın ve kendi işlerini yapmanın hayalini kurar. Bunun için artık harekete geçme zamanının geldiğini fark eder.

Truth and Justice 2019 filminde kendi paraları yeterli gelmeyince de borç alarak bir çiftlik satın almayı başaran bir aile vardır. Aldıkları çiftlikte kendi mahsullerini ekip biçmek isteyen ailenin reisi köklerine ve inançlarına bağlı bir adamdır. Doğa koşullarının bu işlerde oldukça önemli bir faktör olduğunu görmek istemese de doğa bunu gösterir.

Çetin şartlar sonucunda hayallerine bu kadar yakınken yine de vazgeçmek istemeyen adam kendi tutumu ve doğanın heybeti karşısında ikili bir savaş vermek zorunda kalır.

Truth and Justice izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Gerçek ve Adalet izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.8/10 562
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Truth and Justice” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • oktay

    güzel ama ağır filmdi. yinede izleyin derim.

    1
  • blvck

    garip bir şekilde 10 sezonluk bir dizinin bütün bölümlerini izlemiş gibi hissettim. kesinlikle izlenmeli…

    1