Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
San Francisco’daki Son Siyah Adam izle
7.3

 12.350İZLENME

7.3İMDB

 121 SÜRE

YIL 2019

Joe Talbot’ın yönetmenliğini yaptığı ve Jimmie Fails ve Joe Talbot’ın senaryoya katkıda bulunduğu The Last Black Man in San Francisco isimli filmde başrollerde Jimmie Fails, Jonathan Majors ve Roy Morgan gibi isimleri görüyoruz.

Sundance Film Festivali’nde ilk olarak gösterime giren ve En İyi Yönetmen de dahil festivalden ödülle dönen The Last Black Man in San Francisco filminde üçüncü nesil bir San Franciscolu olan Jimmie Fails bir yaşlı bakım evinde hemşire olarak oldukça düşük bir ücrete çalışan biri olarak pek çoğu gibi koşullar doğrultusunda bulunduğu yerden dışlanınca San Francisco’ya dönmüştür ve en yakın arkadaşı Montgomery Allen’ın evinde, arkadaşının gözleri görmeye büyükbabasıyla birlikte yaşamaktadır. Jimmie arkadaşının odasında yerde uyumaktadır. Eve rağmen Mont’un durumu Jimmie’ninkinden çok daha iyidir.

San Francisco’daki Son Siyah Adam izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Last Black Man in San Francisco izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.3/10 2398
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR