Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Hater izle
7.1

 23.199İZLENME

7.1İMDB

 135 SÜRE

YIL 2020

Zengin bir aileye takıntılı olan Tomek isimli karakterin hayatı anlatılıyor. Gabi ve Tomek arasında yaşanan ilişkileri odak noktasını alan filmde dikkat çeken bazı noktalar bulunuyor. Hen Gabi’ye hem de zengin olan ailesine takıntı haline gelen Tomek’in yaşadıkları anlatılıyor.

Hukuk Fakültesi mezunu olan Tomek, pazarlama alanında faaliyet gösteren bir işletmede çalışmalara başlar. Ajans tarafından Tomek’e önemli bir görev verilir. Liberal görüşe sahip bir politikacının itibarının düşürülmesi görevini alan Tomek, verilen görevi yerine getirmek için farklı şeyler yapmak durumundadır.

The Hater 2020 filmide Tomek ve Gabi arasındaki ilişki ve siyasi hayatta yaşanan gelişmeler anlatılıyor. Filmin odak noktasında Tomek karakterinin yapacağı seçimler bulunuyor.

The Hater izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Hater izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.1/10 1735
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR