Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Enter the Fat Dragon izle
5.6

 19.054İZLENME

5.6İMDB

 96 SÜRE

YIL 2020

Fallon Zhu, suç oranının yüksek olduğu bir bölgede çalışan polis memurudur. Çok sevdiği nişanlısı Chloe tarafından terk edilmiştir. Bu ayrılığın ardından depresyona giren Fallon, aşırı derecede yemek yemeye başlar. Ve 6 ay gibi bir sürede kilosu 200’ün üzerine çıkar.

Genç polis memuru Fallon’un hayatı, bir hükümlüyü Japonya’ya götürmesiyle değişir. fei lung gwoh gong 2020 filmi görevi gereği iki polis muhafızı eşliğinde hükümlüyü Japonya’ya götüren polisin yaşadığı sorunları ve mücadelesini konu ediyor. Bu yolculukta bazı aksilikler yaşayan Fallon, hükümlüyü elinden kaçırır.

Olaylardan kurtulmak için çabalamaya başlayan Fallon, Thor ile tanışır. Thor ile güçlerini birleştiren Fallon, olayların üstesinden gelmeye çalışır. Fakat ikiliti zorlu bir mücadele beklemektedir.

Enter the Fat Dragon izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Fei lung gwoh gong izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.6/10 808
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Enter the Fat Dragon” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • tuncay

    Donnie yen’ in oldugu her flim güzeldir aslında olması gereken puan bence imdb 6.2

  • tuncay

    harbi komik ya kesinlikle izleyin derim..