Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
26
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Masallar Diyarı izle
6.9

 32.058İZLENME

6.9İMDB

 83 SÜRE

YIL 2019

Hayal dünyası ve masal diyarı büyük tehlikelerle karşı karşıyadır. Kötüler büyü kitabını ele geçirerek yok etmeyi planlamaktadırlar. Bu planı başardıkları taktirde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Masal alemine kötüler hakim olacak ve kötülük kazanacaktır. Bunun olmasını istemeyen bir kız çocuğunun sevimli dostları ile macerasını anlatan bir filmdir. Filmde acaba sevimli kız, sevimli dostlarıyla beraber kötülüklere karşı savaşabilecek mi? Bu sorunun doğrultusunda bir konuya sahip olan masallar diyarı 2019 heyecanla seyirciye kavuşmayı bekliyor.

Sihir kitabını tekrar iyilerin kazanması ve masalların kurtarılması adına nasıl bir maceraya sürükleneceklerdir? Ve bu macerada onları hangi gizemler ve olaylar beklemektedir? Soruları filmin konusunu oluşturmaktadır. Sizlerin masal diyarına yolculuk yapmasını sağlayacak bir filmdir.

Masallar Diyarı izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Lunnis and the Great Fairy Tales Adventure izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.9/10 269
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR