Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Şam Operasyonu izle
5.2

 24.150İZLENME

5.2İMDB

 93 SÜRE

YIL 2017

Suriye topraklarında geçen bir hikayeye konu edinen yapımda bir ajanın kurtarılması için çalışmalar başlar. Suriye topraklarına görevi ve ülkesi için geçen bir ajan bir nedenden dolayı İsrail’e geri gelemez.

Ülke için son derece önemli bir ajan olmasından dolayı Suriye’de çıkarılması için Şam operasyonunun düzenlenmesi gerekir. Damascus Cover 2017 bu sebepten dolayı Şam operasyonu adı ile çevrilir. Bu operasyon ile ülkenin sırlarını ve Suriye’de ele geçirmesi gereken bilgileri de garantiye almak isteyen büyük İsrail en iyi adamlarını bu casusu kurtarmak için görevlendirir.

Tanımadıkları topraklarda savaşmak ve ajanı geri getirmek isteyen askerlerin görevleri ise sandıkları kadar kolay olmayacaktır.

Şam Operasyonu izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Damascus Cover izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.2/10 666
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR