Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Deborah Logan’ın Hikayesi izle
6.0

 20.748İZLENME

6.0İMDB

 90 SÜRE

YIL 2014

Deborah Logan adıyla anılan film belgesel ve gerçek arasında gidip gelen sahneleri ile tanınıyor. Gençliği ile başlayan yapımda ilerleyen zamanda Alzeimer olmasıyla hayatının nasıl değiştiğine odaklanıyor. Gerçek ve hayal arasındaki bağlantının her adımda daha da kopmaya başladığı The taking 2014 bir noktadan sonra gerilimli olayların yaşanmasına sahne olur.

Alzeimer etkisinde bulunan kadın gerçekten neler yaşadığını anlamak için çabalar. Gerçek anlamda bu şekilde hayatına devam eden insanların neler yaşadığını bir nebze de olsa anlatmak isteyen yapım gerçekliği ile izleyenlere net mesajlar veriyor. Evrelerini tek tek yaşayan kahramanımız yanında bulunan tek kişi olan kızı ile de zor zamanlar yaşamaya başladığında olaylar daha da değişiyor.

Deborah Logan’ın Hikayesi izle 2014 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Taking of Deborah Logan izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.0/10 4707
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR