Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
15
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Belle ve Sebastian Bitmeyen Dostluk izle
6.3

 17.404İZLENME

6.3İMDB

 91 SÜRE

YIL 2017

Filmde cesur bir çocuk olan Sebastian ile akıllı bir köpek olan Belle’in dostuğu anlatılmaktadır. Yetim bir çocuk olan Sebastian, Belle ile sıkı bir dostluğa sahiptir. Belle ve Sebastian alp dağlarında yaşam sürmektedir. II. Dünya Savaşı’ndan sonra Joseph adlı bir adamın alplere gelişi ile Belle ve Sebastian için her şey tepetaklak olur.

Belle’nin eski sahibi onu kaçıracaktır. Sebastian kar kış demeden yollara düşecek ve köpeğini arayacaktır. Eski usul bir aile filmi olarak gösterilen Belle et Sébastien 3 iyi hissettiren, heyecan dolu bir film olarak izleyicisini karşılamaktadır. Le Dernier chapitre 2017, yani “Sevgili Dostum” bölümü ile serinin üçüncü filmi niteliğinde olup heyecan ve aksiyon barındırmaktadır.

Belle ve Sebastian Bitmeyen Dostluk izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Belle and Sebastian, Friends for Life izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 304
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR