Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Başyapıtım izle
7.1

 13.220İZLENME

7.1İMDB

 100 SÜRE

YIL 2018

Mi Obra Maestra, sanat simsari olan bir adamın, kariyerinde dibe vuran dostunu eski gücüne kavuturmak için uyguladığı bir planı konu ediyor. Arturo, büyüleyici, sofistike ve oldukça kaba bir sanat galericisidir.

Artuo’nun en yakın dostu ve en çok takıştığı adam olan Renzo, yetenekli bir ressam olmasına rağmen kariyerinde büyük bir düşüş içindedir. Renzo ile yıllardır dost olmalarına rağmen, zaman zaman fikir çatışmaları yaşayıp, onunla güçlü tartışmalara giren Arturo, dostunun sanatsal prestijini kazanmanın yollarını aramaktadır.

Arturo’nun aklında bir çıkış yolu olsa da bu oldukça riskli bir plandır. Ama işler iyice içinden çıkılmaz bir hal aldığında Arturo, sonunun nasıl biteceğinin pek de emin olmadığı bu akıl almaz planı devreye sokar.

Başyapıtım izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. My Masterpiece izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.1/10 1644
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR