Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
18
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Desperados izle
5.2

 39.191İZLENME

5.2İMDB

 105 SÜRE

YIL 2020

Desperados, rüyalarındaki adamı bulan ama ona ulaşamayan kadınının hayal kırıklıklarına odaklanıyor. Hiç tanımadığı bir adama mail atan kadının iletişime geçtiği adam Meksika’da bir hastanede yaralı durumda mahsur kalmıştır.

Bunu öğrenen kadın yanına aldığı arkadaşlarıyla birlikte Meksika’ya doğru bilinmezlerle dolu bir maceraya çıkıyor. Amaçları ise adamın e posta hesabından, kadının attığı maili silmek. Kadının ve arkadaşlarının Meksika’da yaşadığı macerayı eğlendirici ve sürükleyici bir tarz ile sinemaya aktaran desperados 2020 filminde olaylar ve kadınının kendi içerisinde yaşadığı problemler seyircilerin keyifli vakit geçirmesini sağlıyor.

Film kadının ve arkadaşlarının bu alışık olmayan maceralarını komedi tarzında ve macera severler için oldukça akıcı bir anlatımla beyaz perdeye aktarıyor.

Desperados izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Desperados izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.2/10 958
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR