Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Target Number One izle
6.1

 14.532İZLENME

6.1İMDB

 135 SÜRE

YIL 2020

Film eskiden uyuşturucu kullanan bir adamın uyuşturucuyu bırakmasına rağmen hala karanlık geçmişinden kurtulamayışını konu edinmektedir. Filmin başkarakteri istememesine rağmen uyuşturucu ticaretine zorlanıyor. Bazı elinde olmayan nedenlerden dolayı bunu kabul ediyor ve büyük bir iş gerçekleştirildiği esnada yakalanarak cezaevine gönderiliyor.

Ona kurulmuş bu tuzağın yanı sıra cezaevinde işkencelere ve tacizlere uğrayarak hayatı daha da zorlaşıyor. Cezaevi süreci ve sonrasında yaşadığı olayları konu alan target number one 2020 yapıtlı bu film araştırmacı ve gizemli konusuyla dikkat çekmeyi başarıyor. Hayat hikayesinin bir gazeteci tarafından merak edilmesiyle birlikte konu daha geniş bir hâl alıyor.

Bu konuda ona kurulan tuzakları ve gerçek suçluları bulmak için gerçeği açığa çıkarmak adına yapılan araştırmaları ve planları konu almış olan bir yapıttır.

Target Number One izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Most Wanted izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.1/10 555
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR