Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
15
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Double World izle
6.1

 56.800İZLENME

6.1İMDB

 110 SÜRE

YIL 2019

Fantastik bir şekilde bir maceraya atılan insanların hikayesine yer veriliyor. 10 farklı ülkenin yaşadığı ütopik bir evrende en güçlü olan kral hem komşu hem de düşman olan bazı ülkelerin güçlendiğini fark eder. Bu durumda ülkesini ve başarısını korumak adına harekete geçmek zorunda kalır. Bir yarışma başlatır. Yarışmanın amacı en güçlü adamları bulmaktır.

Double World 2019 yapımında bu kralın en güçlü adamları aramasının sonucunda maceraya atılanların dünyasına yer veriliyor. Kralın çağrısı karşısında yaşadığı köy kendisine güvenmese de başaracağını göstermek isteyen bir köylü yarışmaya katılır. Katıldığı andan itibaren ise farkında olmadan bir maceranın içinde kendini bulur. Kralın istediği yeteneklere sahip olup olmadığını anlatmak ister.

Double World izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Double World izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.1/10 789
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Double World” filminde 1 Yorum bulunuyor.