Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hain izle
7.1

 20.163İZLENME

7.1İMDB

 153 SÜRE

YIL 2019

Cannes’te Altın Palmiye ödülü için boy gösteren Marco Bellocchio’nin son filmi olan Hain diğer ismiyle The Traitor 2019’da biyografi yapımı olarak karşımıza çıkmıştır. Il traditore olarakta bilinen film Tommaso Buscetta’nın hayatını odağına almaktadır.

Mafyaları ile ünlü olan İtalya’nın Sicilya bölgesinde son derece kötü bir şöhreye sahip olan bu adamın yaşadıklarını bizlere sunacaktır. Lakap olarak “İki dünyanın babası” diye bilinen Tommaso Buscetta’nın 1980’li senelerde mafyaların giriştiği büyük savaş esnasında canını kurtarmak için Brezilya’ya kaçmasıyla herşey başlamaktadır.

The Traitor izle, kanlı savaşların ortasında sıyrılmayı başaran mafya babası için bir tehlike daha gün yüzüne çıkar. Kaçtığı ülke olan Brezilya’da yakalanacağını önceden anlayan Buscetta tarihte bir ilk olarak itirafçı olacağının sözünü verir

Yeraltı dünyasında tüm dengeleri bir anda değiştirecek ve bu zaman kadar görülmemiş bir durum olan mafya babasının itirafçı olmasıyla suç örgütü camiası derinden sarsılacaktır. Racon olarak sessizlik yemini bulunan mafyaların arasında bir ilk olarak tarih kitaplarında yerini alacaktır.

Hain izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Traitor izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.1/10 3850
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR