Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Parti Savaşları izle
4.5

 7.223İZLENME

4.5İMDB

 95 SÜRE

YIL 2015

Filmde genç, kafadar bir arkadaş grubu vardır. Uzun zamandır beklenen bu partiye katılmak için çok heyecanlı olan bu kafadar arkadaş grubu parti hayalleri kurmaya ve parti için hazırlanmaya başlar. Fakat onları bekleyen kötü bir sürpriz vardır. Partiye gittiklerinde orada sevmedikleri kişilerle karşılaşır ve bu özel partiye alınmazlar.

Partiye girme çabaları sırasında aralarında atışmalar meydana gelir. Buna içerleyen gençlerin hain bir intikam planı olacaktır. Bu planı konu olan legacy 2015 yapım filmi eğlenceli bir rekabete dönüşecektir. Gençler kafa kafaya vererek onlara karşı rakip bir parti kurmayı hedeflerler. Bu parti için uygun ortam ve arayışlar içinde olan karakterlerin başına gelen eğlenceli anları konu alan bir yapıttır.

Parti Savaşları izle 2015 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Legacy izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

4.5/10 214
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR