Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Gitmesine İzin Verme izle
6.2

 7.580İZLENME

6.2İMDB

 103 SÜRE

YIL 2019

Polis dedektifi Jack Radcliff hayatında yaşayabileceği en büyük acıları yaşamış bir adamdır.Yaşamış olduğu en büyük acı ise kardeşini ve ailesini trajik bir saldırı sonucu kaybetmiş olmasıdır.Ölenler arasında çok sevdiği yiğeni Ashley’de yer almaktadır.

Ancak dedektif ummadığı kişiden bir telefon alır.Telefonun ucundaki ses hayatını kaybetmiş olan yiğeni Ashley’e aittir.Aklını kaybettiğini düşünen Jack bir süre sonra korkularına engel olarak yiğeniyle görüşmeye başlar.Görüşmeler sonrası geleceği yeniden yazabileceğini keşfeder.

Ashley cinayetten iki gün öncesi bir tarihten aramaktadır. Jack ne pahasına olursa olsun onun ölümünü tersine çevirmeli ve kardeşinin ailesinin hayatını kurtarmalıdır…

Gitmesine İzin Verme izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Don't Let Go izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.2/10 1059
BENZER FİLMLER
1080P
Papicha izle
Papicha
7.0/ 10
2019
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR