Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bir Gün izle
6.8

 10.761İZLENME

6.8İMDB

 90 SÜRE

YIL 2017

Güney Kore yapımı olan filmde bir babanın başına gelenler yer alıyor. Bir göğüs cerrahı da olan Kim Joon Young bir gün yeterince zaman ayıramadığı kızının bir trafik kazası geçirdiğini öğrenir. Bu kazada ve gözlerinin önünde kızını kaybeder.
Ambulans şoförü olan Lee Min Chul ile birlikte bu günü tekrar ve tekrar yaşadıklarını fark ederler. Bu olayın neden olduğu ve nasıl düzeleceği, sona ereceği konusunda oldukça fazla seçenek denemek zorunda kalacaklardır.
Bir gün 2017 adıyla izleyenler ile buluşan yapım aynı zamanda dram, gerilim ve gizem kategorilerinde yer alıyor. Yapımda kendini tekrar eden bir döngüye giren cerrahın kızını kurtarıp kurtaramayacağı ise merak ediliyor.

Bir Gün izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. A Day - Ha-roo izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.8/10 352
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR