Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Abigail: Sınırların Ötesinde izle
5.0

 29.897İZLENME

5.0İMDB

 SÜRE

YIL 2019

Dünyada aniden ortaya çıkan bir salgın olur. Abigail ise bu salgından etkilenmeyen birisi olduğundan dolayı ayrı bir kasabada yaşamaya başlar. Abigail: Sınırların Ötesinde adıyla beyaz perdeye aktarılan yapımda Abigal’in babasını aramak istemesi konu ediliyor.
6 yaşındayken hastalık tanısı koyularak yanından alınan Abigail sınırları geçmek ve ne olursa olsun babasını bulmak ister. Bunun için ise sihirden ibaret olduğunu öğrendiği bir alandan geçmesi gerekir. Bu yolculuk sırasında kendisinde henüz farkında bile olmadığı bir takım yeteneklerin olduğunu anlar.
Bu yeteneklerin tamamını babasına ulaşmak için kullanmaya karar verir. Bunu başarmak için elinden gelen tüm çabayı göstermek isteyen genç kızın babasına ulaşması kolay olmayacaktır.

Abigail: Sınırların Ötesinde izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Abigail izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.0/10 1961
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Abigail: Sınırların Ötesinde” filminde 1 Yorum bulunuyor.