Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Adalet Peşinde izle
7.4

 24.699İZLENME

7.4İMDB

 109 SÜRE

YIL

Clyde Shelton ailesine düşkün dürüst bir adamdır. Yapılan bir soygun girişiminde kızını ve eşini kaybeder. Katiller yakalanır ve davaya ünlü bir savcı olan Nick Rice atanır. Savcı Nick, katillerden birine, suç ortağı aleyhine ifade vermesi şartı ile az bir ceza önerir.

Aradan yaklaşık 10 yıl geçer ve az bir cezayla kurtulmuş olan katil ölü olarak bulunur. Clyde Shelton bu cinayeti kendisinin işlediğini soğukkanlı bir şekilde itiraf eder. Ve sorunlu adalet sistemi düzelmezse, karısının ve kızının cinayetinde sorumluluğu olan herkesi öldüreceğini söyler.

Adalet Peşinde 2010 filmi acılı bir babanın adalet sistemine güveninin nasıl kaybolduğunu anlatmaktadır.

Çok geçmeden Clyde Shelton tehditlerini yerine getirmeye başlar. Şehrin önde gelen isimleri teker teker öldürülmeye başlar. Clyde Shelton’un hücresinde bunları nasıl organize ettiğini kimse anlayamaz.

Bu suikastları durdurabilecek tek kişi savcı Nick’tir. Bu yırtıcı oyunca Nick’in hata yapma şansı yoktur.

Adalet Peşinde izle 2009 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Law Abiding Citizen izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.4/10 8493
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Adalet Peşinde” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • berserkerhero

    müthiş bir film.saniyesi saniyesine heyecanla izledim

    1