Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
16
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Afrika Kaplanı izle
6.8

 50.514İZLENME

6.8İMDB

 108 SÜRE

YIL 1998

Hong Kong yapımı Afrika Kaplanı 1998, aksiyon, macera ve komedi türünün başarılı örnekleri arasında sayılır. Filmde bir ajanı canlandıran Jackie Chan, helikopter kazasından sağ çıkan tek ajandır. Ancak bu tuza kazada belleğini kaybeden ajan, uyandığında kendi hayatıyla ilgili olarak da hiçbir şeyi hatırlamaz. Kendine Afrika’da gelen ajan, ismini bile hatırlamamaktadır.
Tam olarak iyileştikten sonra Afrika’dan Hollanda’ya dönen adam, zaman içinde büyük bir komplonun içinde yer aldığını anlamaya başlar. Bir sürü masum insanın ölümüne neden olan bir kaset savaşında kilit rol oynayan ajan, bugüne kadar öğrendiği teknikleri ortaya koyarak kötü insanlarla bir ölüm kalım savaşının içine girer. Dövüş sahneleriyle dikkat çeken filmde, günümüzde halen beğeniyle izlenir.

Afrika Kaplanı izle 1998 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Who Am I? izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.8/10 5439
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR