Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
33
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ailecek Şaşkınız izle
6.3

 61.896İZLENME

6.3İMDB

 113 SÜRE

YIL 2018

Komedi türünde olan filmde Ferhat zengin şımarık bir çocuktur. Babası şirketi Ferhat’a bırakıp emekliye ayrılır. Ferhat çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda şirketinde müdür olan Gökhan’la şirketi yönetmeye başlar fakat biraz sert kurallar uygularlar.
Evde ihaleye hazırlandıkları sırada eve hırsız girdiğini fark edip polis çağırırlar ve Ferhat polis memuru Elif’e ilk görüşte aşık olur. Daha sonraki hamlelerini hep Elif’i etkilemek için atar. Sert bir polis memuru olan Elif restaurant sahibi birinin kızıdır.
Ferhat’ı tanıyan babası zengin olduğunu öğrenince kızının Ferhat’la evlenmesini ister ve komik olaylar başka bir tarafta da devam eder. Elif’i etkilemek için Ferhat’ın yapamayacağı şey yoktur. Sonunda kendisini değiştirmeye karar verir.

Ailecek Şaşkınız izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Ailecek Şaşkınız izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 676
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR