Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
27
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Aladdin izle
7.0

 39.605İZLENME

7.0İMDB

 128 SÜRE

YIL 2019

Küçükken çok kez masalını dinlediğimiz, çizgi filmini izlediğimiz Aladdin bu defa macera animasyon karışımı Aladdin 2019 olarak karşımıza çıkıyor. Aladdin fakir bir hırsızken prensesin karşılaştığı bir sorun sırasında prensesle karşılaşır.
Henüz prenses olduğunu bilmiyordur. Bu karşılaşmalar sırasında aralarında bir hoşlanma başlar. Bir gün Aladdin bir mağaraya götürülür ve bir lamba bulması istenir fakat başka değerli bir şey alması yasaktır. Mağaraya giren Aladdin ve maymunu maymunun değerli bir şey almasıyla başlarını belaya sokar.
Bir şekilde mağaradan kurtulan Aladdin lambayı almış ve meşhur cini çıkarmıştır. Olayın devamı Aladdin’in üç dilek hakkı ve lambayı kaptırmamak için verdiği çaba aynı zamanda prensese kavuşup kavuşamayacağı şeklinde devam ediyor.

Aladdin izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Aladdin izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.0/10 646
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Aladdin” filminde 1 Yorum bulunuyor.