Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Altered Carbon Resleeved izle
6.5

 11.158İZLENME

6.5İMDB

 74 SÜRE

YIL 2020

Yeni meydana çıkan ölümler konusunda araştırmalar yapan Takeshi Kovacs’ın yeni maceralarını izleyebilme imkanı sunan animasyon türündeki film, ilginç hikayesi ve düşmeyen aksiyonu ile dikkat çekiyor.

Bu kez Latimar ismi verilen gezegende ölen KTHK mensubu birinin infazı ile Yakuza grubu üyesi bir adamın öldürülmesinin izlerini süren Takeshi Kovacs’ın soluksuz macerasını Altered Carbon: Resleeved 2020 ile izleyebiliyorsunuz.

Söz konusu ölümlerin ardında bulunan sır perdesini aralamaya çalışan Kovacs, bir diğer taraftan da bir dövmecinin hayatta kalmasından sorumludur. Onun karşılaşabileceği tehditleri engellerken aynı zamanda araştırmasına da devam etmesi gerekir.

İyice karmaşıklaşan olaylar zinciri içinde Yakuza grubu bağlantılarına da değinilen Kovacs için geçmişinden bazı izlerde devreye girmeye başlar.

Altered Carbon Resleeved izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Altered Carbon: Resleeved izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.5/10 1001
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR