Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Arapsaçi izle
4.3

 9.760İZLENME

4.3İMDB

 97SÜRE

YIL 2018

Eskiden oyunculuk yapmış bir kişinin deri ceketi zamanında oldukça meşhurdur. Bu meşhur olan ceket Arapsaçi 2018 filmi içerisinde birbirini hiç tanımayan kişilerin tanışmasına ve buluşmasına vesile olur. Tabi bu ceketin cebinde ilginç olan bir şey vardır.
Bu ilginç olan şey ikramiye çıkmış bir loto kuponudur. Tabii ki ceketin içerisinde bulunan kuponu ikramiye çıktığının hiç kimse farkında değildir. Daha sonra bu ceket sürekli olarak el değiştirmeye başlar. Ceketin devamlı yer değiştirmesiyle beraber tutmuş kuponun sahibi de değişmeye başlar.
Ceketin yeni sahibi ceketin cebinde ikramiye kazanmış kuponun olduğunu bilmediği için sıradan bir ceket gibi giymeye başlar. Ne zaman ki kuponun tuttuğunu öğrenir ortalık iyice karışır.

Arapsaçi izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Arapsaçi izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

4.3/10 277
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR