Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Archive izle
6.3

 46.398İZLENME

6.3İMDB

 109 SÜRE

YIL 2020

Gelecekte mümkün olabileceği tartışılan bir durumun normal hayata uyarlanmasıyla ortaya çıkmış bir filmdir. Filmde her şey başarılı bir bilim adamının karısını kaybetmesiyle başlar. Karısını çok seven ve kaybeden bilim adamı onunla tekrar kavuşma planları yapar.

Bu plan doğrultusunda bir yapay zeka tasarlamaya karar verir. Yapay zekaya eşinin karakter, duygularını, hareketlerini aktarmayı planlar. Bu doğrultularda archive 2020 yapım filmi ortaya çıkmaktadır. Filmde bilim adamının ileri teknolojik aletler kullanarak yapay zeka üretmek adına yaptığı deneyler ve olay süreçleri anlatılmaktadır.

Bu yapay zekanın sonrasında oluşturabileceği tehlikeleri konu alan bir filmdir. Bilim adamının bu icat sayesinde düşmanları ile aralarında meydana gelen gerilim ve savaşlar konu alınmıştır.

Archive izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Archive izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 1768
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Archive” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 • Yasemint

  Bu nasıl bitti şimdi böyle ya. 2. çıkmazsa çok saçma olur. Bunun haricinde güzeldi ama işte sonu…

  4
  • ercan
   Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
   3
 • anlamadım
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
  1
 • MMD
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
  1
 • ersin
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
  2