Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
25
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
A.R.O.G izle
7.3

 63.756İZLENME

7.3İMDB

 127 SÜRE

YIL 2008

Bir seri filmi olan A.R.O.G Cem Yılmaz tarafından yazılmıştır. Başrolünü de Cem Yılmaz’ın oynadığı film bir komedi filmidir. Bir önceki filmde uzaya kaçırılan Arif buradan kurtulurken sadece dost değil düşman da kazanmıştır.
Karısı Ceku yüzünden düşman kazanan Arif İstanbul’da iş yapan bir halıcıdır. Ceku’yu elinden alan Arif’ten intikam almak isteyen Komutan Logar dostane bir tavır ile Arif’in yanına gelir. Onu sarhoş ettikten sonra zaman makinesi ile bir milyon yıl öncesine ışınlayan Logar Arif’in yerine geçerek Ceku ile bir hayat sürmeyi planlanmaktadır.
Arif burada birçok arkadaş edinir. Modernleşip hemen karısının yanına gitmek isteyen Arif bunun için çalışmalar yapsa da bunu başarması imkansızdır.

A.R.O.G izle 2008 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Arog izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.3/10 1588
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR