Rastgele Film
Yukarı Çık
XB VERSİYON HD SÜRÜM!!! REKLAMSIZ SÜRÜM GELDİĞİNDE GÜNCELLENECEKTİR!!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
23
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Artemis Fowl izle
4.1

 110.069İZLENME

4.1İMDB

 95SÜRE

YIL 2020

Ana karakterimiz, fazlasıyla zengin ve bir o kadar da asil bir ailenin soyundan geliyor. Üstün zekaya sahip bir çocuk olmanın zorlukları ile baş etmeye çalışırken, kendisinden saklanılan aile geçmişinden de haberdar değil.

Yeraltı peri dünyasının varlığına dair kitaplar okuyan ve araştırmalar yapan dahi ve meraklı karakterimiz aynı zamanda aile mirasının fazlasıyla değerli olduğunu öğrenecek. Babasının aniden ortadan kaybolması üzerine uçsuz bucaksız maceraların içinde kendini bulan karakterimiz, güçlü ve gizli bir peri ırkı ile mücadele etmek zorunda kalıyor.

Kendini bir anda bu büyük maceranın içinde bulan Artemis Fowl 2020 babasının ona bıraktığı büyük hazineyi koruyabilmek adına üstün zekasını kullanarak büyük bir kurnazlık ve zeka savaşının içine giriyor.

Artemis Fowl izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Artemis Fowl izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

4.1/10 1407
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR