Rastgele Film
Yukarı Çık
XB VERSİYON HD SÜRÜM!!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Aşk Tanrısı: Cupid izle
5.3

 37.445İZLENME

5.3İMDB

 83SÜRE

YIL 2020

Yunan mitolojisinde Eros adında, Roma mitolojisinde ise Cupid adında, Mars ve Venüs’ün olan Aşk Tanrısı bulunmaktadır. Aslında bizlere yanlış anlatıldığı ve sevgilisi Psyche’in annesi Vünüs’ü oldukça kıskanmaktadır. Cupid’i kandırarak onun ölmesiyle birlikte dünya içinde sonsuza kadar sevgiyi yok edecek bir iblise dönüşmesi konu alınmıştır. Aşk tanrısı: cupid 2020 filminin türü korkudur.
Sıradan bir lise öğretmenine aşık olan Faye karakteri onu kendisine aşık etmek için birçok yol dener. Bir şaka uğruna Faye kandırılır ve büyülerin yaradığını düşünür. Küçük düşen Faye, sevgiyi yok etmesi çin iblis Cupid’i çağırır. Tabi söz aşk tanrısı olan Cupid, okulda herkesi öldürür. Peki, Faye artık ne yapacak? İyi seyirler dileriz.

Aşk Tanrısı: Cupid izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Cupid izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.3/10 362
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Aşk Tanrısı: Cupid” filminde 1 Yorum bulunuyor.