Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
111
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Aşk ve Sigara izle
6.3

 619.762İZLENME

6.3İMDB

 105 SÜRE

YIL 2005

Nick köprü yapımında çalışan bir işçidir. Üç çocuk babası olan Nick, karısı Kitty ile normal görünen bir evlilik yürütmektedir. Bununla beraber, Nick, Tula adında bir kadını arzulamaktadır. Kitty, kocasının yaşadığı kaçamaktan haberdar olduğunda bunu onun yüzüne vurmak yerine susmayı tercih eder.

Nick’in yaşadığı kaçamak her şeyi berbat etmiştir. Artık o ve karısı Kitty aynı evin içinde yaşayan iki yabancı olmuştur. Uzun süren bir evliliğe, bir de ihanet eklenince ne olur, işte aşk ve sigara bu soruya yanıt arıyor.

Nick ile karısı Kitty, artık konuşmazlar, kavga yoktur. Ancak kızgınlıkları yine de ortaya çık ak için bir yol bulur. İkili kızgınlıklarını dile getirmek için yüksek sesle şarkı söylerler.

Aşk ve Sigara izle 2005 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Romance & Cigarettes izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 4269
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR