Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Asla Gözlerini Kaçırma izle
7.7

 37.855İZLENME

7.7İMDB

 189 SÜRE

YIL 2018

Film Batı Almanya’ya kaçarken Nazi rejimine yakalanan ve komünizm gölgesinde gençliğini unutan Kurt Barnert’a odaklanıyor. Üniversite yıllarında tanıştığı Ellie’ye aşık olan Kurt’un ilgisi karşılıksız değildir.
Birlikte mutlu bir aşk hayatı süren ikilinin mutlu olmasını istemeyen birileri vardır. Ellie’nin babası Profesör Seeband, kızının yaptığı bu seçimden hiç memnun değildir. Kurt ile olan ilişkisi onaylamaz ve ayrılmalarını ister. Profesör Seeband, kızının Kurt’tan ayrılması için elinden geleni yapmaya hazırdır.
Bu sırada Seeband, yıllar önce işlediği korkunç bir suç ile tekrar yüzleşir. Bu suç Kurt ile profesörün hayatının kesişmesine neden olur. Komünizm ve Nazi rejiminin gölgesinde yaşanan travmalar mücadele etmeye çalışan Kurt, geçmişi ardında bırakmak için zorlu bir mücadeleye başlar.

Asla Gözlerini Kaçırma izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Never Look Away izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.7/10 272
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Asla Gözlerini Kaçırma” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • RECEP Y.

    ÇOK UZUN OLMASINA KARŞIN,GEREKSİZ SAHNELER NEDENİYLE ÇOK ŞEYİ EKSİK BIRAKMIŞ. İLLA İZLEYİN DİYEMEM.

    3
  • Ahmetius

    Dönem filmi olarak çok iyi. Günümüz kimi yönetmenleri gibi bizi üç bilinmeyenli denklem çözmeye zorlamıyor. Bu nedenle adam gibi konuya ve konuşmalara odaklanılıyor. İzlenmeli.