Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Assassin’s Creed izle
5.7

 25.225İZLENME

5.7İMDB

 115 SÜRE

YIL 2016

Film, oyun severlerin iyi bildiği hikayeye dayanmaktadır. Absertgo Indusries isimli şirket, insanların genetik hatıralarına ve yeteneklerine ulaşmayı amaçlamaktadır. Filmin ana karakteri Cal ölüme mahkum edildikten sonra bu şirket tarafından ele geçirilir ve uyandığında kendini şirketin merkezinde bulur.
Assassin’s Creed oynayanların iyi bildiği Animus cihazına girerek, DNA’sına işlenmiş atalarının hatıralarına geri gider. Gizli bir suikast grubunun üyesi olan Aguilar De Nerha’nın soyundan geldiğini öğrenir. Bu atasının yetenekleri ve hafızası ile Templer’e karşı bir savaşa girişir.
Orta çağ karanlığına giden Cal, kutsal elmayı bularak, insanlığı sonsuz bir barışa taşımak istemektedir. Haşhaşiler ve tapınakçılar arasındaki mücadelede Elmaya ulaşmak öyle kolay olmayacaktır.

Assassin’s Creed izle 2016 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Assassin’s Creed izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.7/10 801
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Assassin’s Creed” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • armagan

    gerçekten muazzam bir film (Işığa hizmet için Karanlıkta çalışırız)