Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
20
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Atlantik Savaşı izle
7.2

 153.879İZLENME

7.2İMDB

 91 SÜRE

YIL 2020

2. Dünya Savaşı tüm hızıyla devam etmektedir. Deniz piyadeleri 37 gemiyle savaştadır. Ernest Krause, deniz piyadelerinin komutanıdır. Naziler, gizliden gizliye Kuzey Atlantik sularına sızmayı amaçlamaktadır. Komutan Ernest Krause, askerleriyle Nazilerin bir gemisini durdurmayı başarır ama Nazilerin planı çok daha karmaşıktır. 37 gemiyle Nazilerin planını bozmak mümkün müdür? Savaşın önemli bir dönüm noktası olan olay, filmde gerçekçi bir şekilde anlatılıyor.

2.Dünya Savaşı sırasında yaşanan gerçek bir olaydan esinlenerek çekilen, Greyhound etkileyici sahneleriyle dikkat çekiyor. Deniz piyadeleri, Nazilerin gizlice Kuzey Atlantik sularına sızma girişimlerini fark ederler. Deniz piyadeleri, Ernest Krause komutasında bir Nazi gemisini alt etmeyi başarırlar. Ancak, Nazilerin planı bu kadar basit değildir. Nazi planlarını engellemek için 37 gemiden fazlasının gerekli olduğu anlaşılır.

Atlantik Savaşı izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Greyhound izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.2/10 3821
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Atlantik Savaşı” filminde 9 Yorum bulunuyor.
 • ozhan

  Mükemmel film izleyin

  6
 • Ayhan

  Amerikanın sürekli kendini ve ordusunu övdüğü sacma sapan filmlerden biri

  12
 • Yeteruzatma

  Tom Hanks’in kaliteli oyunculuğu yönü ile iyi ancak konuya bir giriş yapmadan kendimizi aksiyonun içinde bulmamız yönü ile ortalama bir film. İzleyici biraz daha konuya dahil edilebilirdi. Kurt sürüsü denizaltı taktiği, eskort, destroyer gemilerinin özellikleri, konvoylar gibi gibi pek çok şey biraz havada kalmış. Tom Hanks’in oyunculuğu dışında, bu filmden çok daha iyi oyun fragmanları olduğunu söylebilirim. Filmin başında manasız bir teyze var sonra bir daha yok, sanki film üç saatmişte kısaltıp sadece aksiyon sahnelerini koymuşlar gibi. Yapımcılarda bunu anlamış olacak ki Tom Hanks’e internette filmi birdaha anlatırmışlar.

  3
 • burak

  yorum yapmıştım ama eklemeden edemeyeceğim bu ubotlar japonların değilmiydi ?

  14
  • Mustafa Yaşar

   hayır u botlar almanların japonların denizaltısı vardı ama almanların kadar etkili değildi zaten bütün ekip yanlış yapamaz dimi japon olsa derlerdi ve bunu çok kolay bir araştırma ile bulabilirsin

   3
 • evi

  güzel bir film di emekleriniz için teşşekkürler

  1
 • hasan gündüz

  arkadaş kaptan hiçmi ıslanmaz mürebbahatı geçtim

  3
 • Kara Murat

  ww2 filmleri ve belgeselleri seven biri olarak bu film bana çok saçma geldi. Tom amcayı da severdim ama bu sefer olmamış. gereksiz zorlama duygusal bakışmalar içeren oldu bitti bir film. oyunculuk sıfır. bir iki hareketli sahne var sonrası tırt. en tehlikeli düşmanı 2 dk da harcıyor. propaganda film olduğu için imdb yüksek atmışlar. 3,5

  4
 • HALİM

  GÜZEL BİR FİLİMDİ