Rastgele Film
Yukarı Çık
XB VERSİYON HD SÜRÜM!!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Atone izle
3.0

 11.698İZLENME

3.0İMDB

 89 SÜRE

YIL 2019

Laura Bishop özel harekatta görev yapmış eski bir özel harekatçıdır. Onun için sivil hayat oldukça alışılması zor bir süreç olacaktır. Laura bu eski görevinin sonrasında yeni bir iş bulmuştur, Laura artık büyük bir kilisede çalışacaktır.
Fakat olaylar beklediği gibi gelişmeyecektir. Aslında Laura kilisedeki görevi çok hafife almıştır. Basit olarak algıladığı bu işte, çalıştığı kilise beklenmedik bir çatışmaya sahne olacaktır. Silahlı bir grup gangter kiliseye bir saldırı düzenleyecektir.
Aslında Laura için bu durumun en üzücü tarafı da kızının saldırıya uğrayan kilisede mahsur kalması olacaktır. Kilisede gansterlerin rehin aldığı Laura’nın kızı ile birlikte bir grup insan da bulunmaktadır ve rehinelerin hayatları gerçekten tehlikededir.

Atone izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Atone izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

3.0/10 232
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR