Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
42
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Robot Köpek A-X-L izle
5.3

 57.213İZLENME

5.3İMDB

 98 SÜRE

YIL 2018

Genç motorcu tüm gençler gibi sıradan bir hayata sahiptir. Ancak onun bu sıradan hayatı ordu tarafından yüksek teknoloji ile üretilmiş olan robot köpek a-x-l ile karşı karşıya geldikleri vakit değişecektir.
Son teknoloji ile geliştirilmiş, çok güçlü bir yapay zekaya sahip olan ve tıpkı gerçek bir köpeğin duygularına sahip olan robot köpek, genç adam ile arkadaşlık kurar. Ancak köpeğin üretimini yapan bilim adamları robot köpeği tekrardan ele geçirmek için ellerinden gelen her şeyi yapmaya koyulurlar. Bilim adamlarının tek amacı köpeği ele geçirmektir.
Robot köpeğin yakalanmasıyla nasıl sorunların meydana geleceğini tahmin eden genç adam, çok sevdiği kız arkadaşı ile köpeği korumaya başlarlar.

Robot Köpek A-X-L izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. A-X-L izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.3/10 667
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR