Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ayın Gölgesinde izle
6.2

 9.956İZLENME

6.2İMDB

 115 SÜRE

YIL 2019

Bir polis sadece dokuz yılda bir ortaya çıkan ve bir sürü cinayet işleyen bir seri katilin peşine düşer.
Polis memuru olan bu kişi, seri katilden sonra dedektif olmaya karar verir. Seri katili yakalama yolunda emin adımlarla ilerlerken dokuz yılda bir ortaya çıkmaya devam eden seri katil cinayet işlemeye devam eder.
Bu sırada polis memuru hayatını bu seri katili yakalamaya adar. Seri katili yakalama meselesi onda bir takıntı haline dönüşür ve psikolojik olarak ruh hali değişir. Bu nedenle ailesi, kariyeri, hayatı, geleceği ve en önemlisi sağlığı büyük tehdit altındadır.

Ayın Gölgesinde izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. In the Shadow of the Moon izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.2/10 862
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR