Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Babamın Külleri izle
4.8

 2.757İZLENME

4.8İMDB

 100 SÜRE

YIL 2018

Ken babasının aniden ölmesinin ardından cenaze işlemleriyle ilgilenmek için acil bir şekilde eve geri dönüyor.
Bu esnada babasının son vasiyeti ve yapılmasını istediği şeyi öğrenir. Babasının son isteği olan ben öldükten sonra küllerimin en çok sevdiğim takımının stadının üzerinden dökülmesini ister. Babasının bu isteğini öğrenen Ken oldukça şaşırır ve düşünmeye başlar. Şimdi bu saatten sonra Ken’in babasının isteğini yapması için zor bir görev bekliyor. İlk planda
babasının bu isteğini yapmakta tereddütte kalan Ken için işler biraz zorlaşır. Bundan sonra olacakları ve Ken’in ne yapacağı merak konusudur.

Babamın Külleri izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Sorry for Your Loss izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

4.8/10 209
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR