Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Backtrace izle
3.7

 10.483İZLENME

3.7İMDB

 92 SÜRE

YIL 2018

Backtrace, zırhlı bir araca düzenlediği saldırıda hayatta kalan bir hırsızın, üzerinde uygulanacak bir deney için kaldığı yüksek güvenlikli tesisten çıkarılması ve deneyin uygulanmasından sonra yaşananları konu ediyor. 40 yaşında bulunan bir kişi banka soygununda polisler tarafından yaralı olarak yakalanıyor. Banka soygunu esnasında polisin ihtarlarına uymayan adam giren çatışmada yaralanıyor. Bu yaralanma sonucunda hırsızın beyninde problemler oluyor ve hasarlanıyor.
Bu durum amneziye neden oluyor. Uzun süre hapishanenin psikiyatri koğuşunda yatırılıyor. Bu arada tıp doktorunun ve mahkumun ısrarları sonucu firar etmeye zorlanıyor. Bundan sonra heyecan ve macera dolu gelişmeler yaşanıyor.

Backtrace izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Backtrace izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

3.7/10 639
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR