Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bacurau izle
7.7

 23.771İZLENME

7.7İMDB

 131 SÜRE

YIL 2019

Güney Amerika ülkelerinden biri olan Brezilya’nın küçük bir kasabasıdır Bacurau. Genç bir kadın ölen babaannesinin cenaze töreni için Bacurau’ya gider. Ölen kadın aynı zamanda Bacurau isimli küçük kasabanın lideridir.
Babaannenin ölmesinin ardından kasabada bir yas durumu oluşur. Cenaze için bu küçük kasabaya gelen genç kadın kasabada birçok sorun olduğunu gözlemler. Kasabadaki insanlar temel ihtiyaçlardan yoksun, telefonlar çekmemekte, temiz su bulunmamakta ve bunlar gibi kasabada birçok sorun bulunmaktadır.
Yaşlı kadının ölümünden sonra kasaba sakinleri kasabanın haritadan silindiği ve art arda ölümler gelmesi gibi sorunlarla karşılaşırlar. Bacurau 2019 yapımlı bir Brezilya ve Fransa ortak yapımı olan dram, gerilim filmidir.

Bacurau izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Bacurau izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.7/10 2498
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Bacurau” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Hako

    yavaş ilerliyor ama izleniyor merak ettiriyor tavsiye ederim ama 6.5/10 alır.Hak edene hakkettiklerini veriyorlar