Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bacurau izle
7.7

 38.986İZLENME

7.7İMDB

 131 SÜRE

YIL 2019

Güney Amerika ülkelerinden biri olan Brezilya’nın küçük bir kasabasıdır Bacurau. Genç bir kadın ölen babaannesinin cenaze töreni için Bacurau’ya gider. Ölen kadın aynı zamanda Bacurau isimli küçük kasabanın lideridir.
Babaannenin ölmesinin ardından kasabada bir yas durumu oluşur. Cenaze için bu küçük kasabaya gelen genç kadın kasabada birçok sorun olduğunu gözlemler. Kasabadaki insanlar temel ihtiyaçlardan yoksun, telefonlar çekmemekte, temiz su bulunmamakta ve bunlar gibi kasabada birçok sorun bulunmaktadır.
Yaşlı kadının ölümünden sonra kasaba sakinleri kasabanın haritadan silindiği ve art arda ölümler gelmesi gibi sorunlarla karşılaşırlar. Bacurau 2019 yapımlı bir Brezilya ve Fransa ortak yapımı olan dram, gerilim filmidir.

Bacurau izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Bacurau izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.7/10 2498
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Bacurau” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Hako

    yavaş ilerliyor ama izleniyor merak ettiriyor tavsiye ederim ama 6.5/10 alır.Hak edene hakkettiklerini veriyorlar

    2