Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Bad Guys: Reign of Chaos izle
5.9

 19.952İZLENME

5.9İMDB

 114 SÜRE

YIL 2019

Filmde kanun tanımayan suçlularla mücadele etmek için kurulan bir ekip ile suçlular arasında geçen mücadele anlatılmaktadır.
Fakat kurulan bu ekip de suçlulardan oluşmaktadır. Mahkum taşıyan bir aracın devrilmesiyle tehlikeli mahkumlar kaçar. Bu kaçan mahkumları yakalaması için bir dedektif görevlendirilir. Dedektif de mahkumlardan oluşan bir ekip kurar.
Bu ekibin içinde efsane bir gangster, dolandırıcılık nedeniyle 5 defa yakalanmış çok iyi bir dolandırıcı ve eski bir de polis memuru yer almaktadır. Tüm bunlar güzel bir aksiyona sebep olmuştur.

The Bad Guys: Reign of Chaos izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Bad Guys: The Movie izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.9/10 401
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“The Bad Guys: Reign of Chaos” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • ecrin koç

    yaa sonu çok güzeldi zaten o şişko adamın büyün filmleri çok güzel efsane film kesinlikle izleyin

    3