Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bad Trip izle
6.5

 12.297İZLENME

6.5İMDB

 84 SÜRE

YIL 2020

İnsanlara şaka yapmayı sevenlerin artık elinde kayıt cihazı olmadan dolaşmasına uzak bir gözle bakılıyor. İnsanları şakalayan ve bunları da doğal bir yolla yapan iki arkadaşın hayatına uzanıyor. Gizli kamera kullanarak insanların haberi olmadan kayıt alan bu gençler oldukça yakın arkadaştır.

Bad Trip 2020 yapımında ise yine aynı amaç için yan yana gelen gençlerin başından geçenler aktarılıyor. Şaka yapmak isterken ve kayıt alırken istemeden de olsa bazı şeylerin yaşanmasına neden olunca başlarına bela alıyorlar. Bu genç arkadaşların yolculuklarında heyecan ise hiç eksik olmuyor. Heyecanlı ve son derece başarılı bir yapım olarak izleyenlerin akıllarında yer etmeye fazlasıyla aday oluyor.

Bad Trip izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Bad Trip izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.5/10 910
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Bad Trip” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • harun

    eğlenceli bir film izlenir.özellikle kamera şakalarının filme dahil olması çok iyi