Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ballon izle
7.5

 21.760İZLENME

7.5İMDB

 125 SÜRE

YIL 2018

Yeni maceraya atılmak isteyen iki aile çok farklı düşünceler içerisindedir. Yolculuk planları yaparken yolculuklarına çok farklı şeyler dahil eden iki ailenin başına inanılmaz şeyler gelecektir.

Kendilerine belirledikleri rotaya ulaşmak için sınırları olabildiğince zorlayan aile, ulaşımlarını farklı bir araçla yapmayı deneyecek. Ancak bu araç yüzünden başlarına türlü türlü olay gelir ve hiç beklenmedik durumlarla karşılaşırlar.

Hem tuhaf hem de zorlu bir yolculuğun olduğu ballon 2018 yolculukta neler yaşanabileceğini açıkça gösteriyor. Aile üyeleri zorlukların tamamını yaşamalarına rağmen pes etmiyor ve yollarına devam ediyor.

Ailedeki her üye yolculuk için farklı planlar yapıyor fakat bu planların hiçbiri düşünüldüğü gibi olmayacak.

Ballon izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Ballon izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.5/10 1138
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Ballon” filminde 1 Yorum bulunuyor.